Historie na internetu
  

Rešerše: abcHistory.czKnihovny › Olomoucký kraj

Předpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.hranet.cz

Sekce oficiálních stránek města Hranice. On-line přístupné reprodukce historických textů o moravském městě Hranice. Studie, monografie, knihy, periodika, průvodce po městě, plány, mapy, veduty. Přehled souvisejících archivních fondů. Témata: Historie města, památky, osobnosti, Židovská obec, německá menšina. Česky, historické texty rovněž německy.

www.vkol.cz

Oficiální stránky Vědecké knihovny v Olomouci. Základní informace o knihovně, služby čtenářům, otevírací doba, elektronický katalog, on-line průvodce knihovnou, informační služby a zdroje, aktivity ( publikační činnost, vzdělávání ). Česky, anglicky, německy.

www.ok-olomouc.cz

Oficiální stránky knihovny města Olomouce, která byla založena v roce 1889. Základní informace, provozní doba, online katalogy, služby čtenářům, historie knihovny. Česky, anglicky, německy.

knihovna.upol.cz

Oficiální stránky knihovny univerzity Palackého v Olomouci, která je součástí informačního univerzitního centra. Základní informace, služby čtenářům, otevírací doba, katalogy a informační zdroje, doplňkové služby (o městě i o univerzitě), publikační činnost (Acta Universitatis Palackianae Olomucensis a jiné). Česky a anglicky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku