Historie na internetu
  

Rešerše: abcHistory.czKnihovny › Jihočeský kraj

Předpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.pf.jcu.cz

Stránky ústřední knihovny Pedagogické fakulty Jihočeské Univerzity. Základní informace, provozní doba, služby čtenářům, katalogy, samostatná Rakouská knihovna s digitálním katalogem, mezinárodní výpůjční služba. Česky.

platon.cbvk.cz

Sekce stránek Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích. Studie a medailony s ukázkami německé lyriky, lyrických črt v próze a jiného čtení ze Šumavy v originálním veršovém znění a překladech. Práce vznikající od roku 1990 byla realizována v rámci grantu Ministerstva kultury ČR a zahrnuje autory pocházející ze Šumavy v jejím širším přeshraničním vymezení a další autory zabývající se danou tématikou od středověku až po současnost. Průběžně doplňované dílo obsahuje v současné době údaje o 510 autorech a je tvořeno více než 1300 ukázkami, biografickými daty, medailony, bibliografickými odkazy, 1800 ilustracemi v obrazové příloze, případně vysvětlivkami a slovníčky nářečních výrazů, to vše s možností plnotextového vyhledávání.

www.cbvk.cz

Oficiální stránky Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích založené roku 1885. Základní informace o instituci, historie knihovny, online průvodce po knihovně, aktuality (výstavy, kalendář akcí, ediční činnost), elektronické katalogy, on-line služby. Česky, anglicky.

www.lib.jcu.cz

Sekce stránek Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích věnované knihovnám této instituce. Aktuality, otevírací doba, elektronické katalogy, doplňkové služby (nové knihy, diplomové práce) a další informační zdroje. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku