Turistické tipy a výlety po České republice
  


Kde jste: abcTuristiky.czHipostezky › Pardubický kraj


Předpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.kovarov.info

Chanch Kovářov – sekce stránek. Základní informace o jezdectví, informace o ranči, výcvik základů jízdy na koni. Popis hipostezky na trase Kovářov, Horní Bezděkov, Proseč, Klokočov, Hoješín, Seč, Žďárec u Seče, Kovářov. Přes menu lze vstoupit do dalších částí webu zaměřených na chov koní. Česky.

www.kovarov.info

Chanch Kovářov – sekce stránek. Základní informace o jezdectví, informace o ranči, výcvik základů jízdy na koni. Popis hipostezky na trase ranč LL Kovářov, Nové Lhotice, Nový mlýn, Mezisvětí, Kopáčov, České Lhotice, Hradiště, Peklo, Slavická obora, Křižanovice, Samařov, Nové Lhotice, ranč LL Kovářov. Výlet na zříceninu hradu Lichnice. Přes menu lze vstoupit do dalších částí webu zaměřených na chov koní. Česky.

www.hippostezky-vc.info

Oficiální stránky stejnojmenného občanského sdružení. Mapa jezdeckých stezek východních Čech (území Pardubického a Královéhradeckého kraje v lokalitách Býš – Bělečko, Dolní Jelení, Kovářov u Seče, Králíky, Proseč, pod Kunětickou horou; Malé Poříčí – Náchod, Potštejn, Velehrádek u Dvora Králové – Doubravice), jezdecké stanice. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku