Turistické tipy a výlety po České republice
  


Kde jste: abcTuristiky.czHipostezky › Jihočeský kraj


Předpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.jemnice.cz

Turistické informační centrum Jemnice – sekce stránek. Jezdecká stezka prochází územím Jihočeského kraje a kraje Vysočina. Podrobný popis stezky, mapa, přehled úvazišť. Česky.

Levné a příjemné ubytování nedaleko obce Maříž, přímo v historickém centru města Slavonice (okres Jindřichův Hradec) nabízí Rekreační dům Slavonice. Hezké pobyty v oblasti Česká Kanada poskytuje Penzion Klondike . Více na webu www.Neradova.com.


www.turistikanakoni.cz

Prezentace projektu financovaným Evropskou unií a Jihočeským krajem v rámci Společného regionálního operačního programu. Vyznačené jezdecké stezky v Jihočeském kraji, informace o stezkách v regionu, články, stanice, metodika, fotogalerie. Česky.

www.jemnice.cz

Turistické informační centrum Jemnice – sekce stránek. Jezdecká stezka prochází územím Jihočeského a Jihomoravského kraje. Hraniční přechody Vratěnín a Fratres umožňují spojení se sítí dolnorakouských jezdeckých stezek. Podrobný popis stezky, mapa, přehled úvazišť. Česky.

  www.sothis.cz

Sekce oficiálních stránek Občanského sdružení pro podporu jezdecké turistiky – Jezdecká Turistika. Červená stezka se stanicemi: Maříž, Peníkov, Lány u Kunžaku. Popis stezky a mapa. Přes menu lze vstoupit do dalších částí webu. Česky.

Levné a příjemné ubytování nedaleko Kunžaku nabízí Penzion Klondike v České Kanadě. Více na webu www.Neradova.com.


www.sothis.cz

Sekce oficiálních stránek Občanského sdružení pro podporu jezdecké turistiky – Jezdecká Turistika. Červená stezka se stanicemi: Maříž, Cizkrajov, Chlumec, (Penzion Ježkovec – v plánu odbočka), Ranč „Na Cípku“ – Kandusův lom, Bohuslavice. Popis stezky a mapa. Přes menu lze vstoupit do dalších částí webu. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku