Turistické tipy a výlety po České republice
  


Kde jste: abcTuristiky.czEuroregiony a přeshraniční regiony › Slovenské pohraničí


Předpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.somjm.cz

Oficiální české stránky sdružení obcí a měst jižní Moravy sdružených do česko-slovensko-rakouského euroregionu. Základní informace o euroregionu, aktivity, dispoziční fond, informační servis. Česky.

www.erbbk.sk

Oficiální stránky euroregionu obcí na česko-slovenském pomezí. Základní informace o euroregionu, projekty, publikační činnost. Česky, anglicky, slovensky.

www.euroregion-beskydy.cz

Oficiální stránky euroregionu sdružujícího obce na MOravě, Slovensku a v Polsku. Základní informace o euroregionu, mapa, fotogalerie, projekty, televizní portál. Česky, slovensky, polsky.

www.euregio-weinviertel.org

Oficiální společné stránky euroregionu Weinviertel-Südmähren-Westslowakei, který zabírá rakouské okresy Gänserndorf, Hollabrunn, Korneuburg a Mistelbach; na jižní Moravě okresy Břeclav, Hodonín, Znojmo a Brno-venkov; na Slovensku Samosprávní kraj Bratislava-vidiek (Bratislavský kraj) s okresem Malacky, ležícím u řeky Moravy, a Samosprávní kraj Trnava (Trnavský kraj) s okresy Senica a Skalica v západoslovenském regionu Záhorie. Základní informace o regionu, aktuality, turistické a jiné aktivity. Česky, anglicky, německy, slovensky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku