Turistické tipy a výlety po České republice
  


Kde jste: abcTuristiky.czEuroregiony a přeshraniční regiony › Slezské pohraničí


Předpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.euroregion-beskydy.cz

Oficiální stránky euroregionu sdružujícího obce na MOravě, Slovensku a v Polsku. Základní informace o euroregionu, mapa, fotogalerie, projekty, televizní portál. Česky, slovensky, polsky.

www.neisse-nisa-nysa.org

Oficiální stránky euroregionu sdružujícího obce z Německa (oblast Zittau), Polska (oblast Jelenia Gora) a Česka (oblast Liberce). Základní informace, statistiky, přeshraniční spolupráce, turistické tipy, regionální historie. Česky, německy, polsky.

www.euroregion.inforeg.cz

Oficiální stránky euroregionu na česko-polském Těšínsku. Základní informace, historické souvislosti, turistické zajímavosti a tipy. Česky, polsky.

www.euro-glacensis.cz

Oficiální stránky euroregionu – Pomezí Čech, Moravy a Kladska a Sdružení měst Kladské oblasti. Základní informace, grantové programy, aktuality, turistické zajímavosti (tipy na výlet, rozhledny). Česky, polsky.

www.euroregion-silesia.cz

Oficiální stránky mikroregionu, který zahrnuje území okresu Opava, části okresu Ostrava a Bruntál a zčásti také Novojičínsko, které zasahuje až na území Moravy. Na polské straně euroregion zahrnuje powiaty (okresy) raciborski, glubczycki, wodzislawski a rybnicki, které se nacházejí na území dvou vojvodství - Opolského a Slezského. Základní informace o euroregionu, statistiky, programy a činnosti. Česky, anglicky, polsky.

www.europraded.cz

Oficiální stránky euroregionu sdružujícího obce na Jesenicku. Základní informace o regionu, přehled činnosti, programy EU, informace pro turisty. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku