Turistické tipy a výlety po České republice
  


Kde jste: abcTuristiky.czEuroregiony a přeshraniční regiony › Saské pohraničí


Předpověď počasí pro ČR | Meteopress

Počasí dnes    Počasí zítra    Počasí pozítří


www.euroregion-labe.cz

Oficiální stránky euroregionu, který je tvořen dvěma veřejnoprávními komunálními spolky, a to Komunálním společenstvím Euroregionu Horní Polabí / Východní Krušnohoří (Kommunalgemainschaft Euroregion Oberes Elbtal / Osterzgebirge e.V.) a Euroregionem Labe. Členy těchto spolků jsou na německé straně město Drážďany, okres Míšeň, Saské Švýcarsko a Weisseritzkreis. Na české straně jsou to města a obce okresů Ústí nad Labem, Teplice, Litoměřice a část okresu Děčín. Základní informace o euroregionu, mapa, aktuality, turistické zajímavosti, fotogalerie, kalendář akcí, dotační programy. Česky, německy.

www.neisse-nisa-nysa.org

Oficiální stránky euroregionu sdružujícího obce z Německa (oblast Zittau), Polska (oblast Jelenia Gora) a Česka (oblast Liberce). Základní informace, statistiky, přeshraniční spolupráce, turistické tipy, regionální historie. Česky, německy, polsky.

www.krusnohori-erzgebirge.cz

Oficiální stránky euroregionu, který zahrnuje: Chomutovsko, Lounsko, Mostecko a Teplicko. Základní informace o euroregionu, aktuality. Filtrace na témata: Investiční zóny, turistické destinace, pomoc turistům. Turistické tipy a zajímavosti na české i německé straně hranice. Česky, německy.

www.euregio-egrensis.org

Oficiální sdružení euroregionu Egrensis a jeho pracovních skupin Vogtlandsko / Západní Krušnohoří, Bavorsko, Čechy (Západní Čechy). Základní informace o sdružení, cíle, aktuality, mapa. Česky, anglicky, německy.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku