Historie na internetu
  

abcHistory.czZahraniční teritoria mimo Česko › Dějiny středoamerických zemí

Dějiny Střední Ameriky


Střední Amerika je pomyslnou částí severoamerického kontinentu

Střední Amerikou se obvykle označuje území sedmi nezávislých států Guatemala, Belize, Honduras, Salvador, Nikaragua, Kostarika a Panama. Střední Amerika se považuje za součást Severní Ameriky.
  www.mravenec.cz

Soukromé stránky studenta VŠ (Jindřich Kačer), jejichž účelem je poskytnout případným dalším zájemcům poznámky z učiva vysokých škol pro oblast historie a filozofie. Úvod do dějin ranného novověku; České země v raném novověku; Západní Evropa v raném novověku; Severní, východní a jihovýchodní Evropa v raném novověku; Itálie; Dobytí Peru; Benvenuto Cellini; Jean Bodin; Michelangelo; Niccolo Macchiavelli; Katolická církev v době reformace; Kryštof Kolumbus; Třicetiletá válka; Brazílie. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

  www.barbmuse.org.bb

Oficiální stránky Muzea v Barbadosu, založené roku 1933 založené za účelem vytváření studií a záznamů o historii ostrova, jeho obyvatel, historických staveb a dalších zajímavostí nacházejících se na Barbadosu. Informace o Muzeu a Sdružení, jejich činnost a exponáty, obchod muzea, informační bulletin, informace o Barbadosu. Návštěvní informace, galerie, knihovna, sekce věnovaná vzdělávání, členství a příspěvky, kalendář akcí. Anglicky.

  www.ccanet.net

Oficiální stránky CCA, společnosti, která má za cíl ochranu přírodního a kulturního bohatství ve státech v oblasti Karibiku. Informace o CCA a její činnosti, historie, cílová zaměření na jednotlivé oblasti, odkazy na jednotlivé státy a potřeby, zaměstnanecké složení CCA, informace o členech a o tom, jak se stát členem CCA, knižní obchod s tituly zabývající se danou problematikou, problematika životního prostředí. Zvláštní sekce věnovaná členům - kalendář, odběr bulletinů. Anglicky.